BESTSELLER

Szklany dyplom w złotej ramie - DWR4

295,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Elegancki i wspaniale prezentujący się dyplom szklany, oprawiony w ciemnozłotą aluminiową ramę. Przydymione szkło sprawia, że umieszczony na nim laminat z dedykacją wygląda olśniewająco. Każdy dyplom może zawierać dowolną treść, pieczęć, herb, logo oraz grafikę wykonaną w technologii druku UV. Dyplom w złotej ramie to ekskluzywne zwieńczenie każdej gali i uroczystości. Dyplom posiada otworek do zawieszenia na ścianie. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

wymiary ramy: 300x400mm
wymiary dyplomu: 200x315mm
kolorystyka treści: dowolna, cyfrowy druk UV

materiał:
-
złoty lub srebrny laminat grawerski, 1,6mm, napylona warstwa metalu ze szczotkowaniem
- ciemnozłota  rama z aluminium, przydymione szkło

Termin realizacji zamówienia: 5 do 10 dni roboczych liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.  Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Dyplomy wykonujemy również w ekspresie, szczegóły przyśpieszonego terminu realizacji można ustalić kontaktując się z naszą infolinią.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.