Zestaw noży w drewnianym bloku Cucina - 10 cz. - ZN002

235,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawerowanie zestawu:

tabliczka na bloku:

Opis

Zestaw noży Cucina w drewnianym bloku to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników kuchni. Ostrza noży wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej a świetnie wyprofilowane rękojeści sprawiają, że wygodnie leżą w dłoni podczas krojenia. Wybierz profesjonalny zestaw noży i gotuj jak zawodowi kucharze! Opcjonalnie wykonujemy dowolny grawer na nożach oraz na tabliczce mosiężnej lub z laminatu umieszczanej na drewnianym bloku. Każdy grawer wykonujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Dzięki temu nawet najmniejszy detal jest starannie wygrawerowany. Efekt końcowy to bardzo czytelny i wyraźny grawer, który zachwyca swą doskonałością. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

Zestaw zawiera:
- nóż obierak,
- nóż kuchenny uniwersalny,
- nóż do trybowania,
- nóż Santoku 12,5 cm,
- nóż Santoku 17,5 cm,
- nóż do chleba,
- nóż do wędlin i mięsa,
- nóż szefa kuchni,
- widelec do mięsa,
- nożyce kuchenne.

Materiał: stal Cr13

Opcjonalnie:
- grawer na nożach
- tabliczka mosiężna umieszczana na bloku
- tabliczka ze złotego laminatu grawerskiego 1,6mm umieszczana na bloku

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.