BESTSELLER

Szklany dyplom w srebrnej ramie - DWR3

295,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Minimalistyczny i elegancki, wspaniale prezentujący się dyplom szklany, oprawiony w srebrną aluminiową ramę. Przydymione szkło sprawia, że umieszczony na nim laminat z grawerowaną dedykacją wygląda olśniewająco. Każdy dyplom może zawierać dowolną treść, pieczęć, herb, logo oraz grafikę. Dyplom w srebrnej ramie to ekskluzywne zwieńczenie każdej gali i uroczystości. Dyplom posiada otworek do zawieszenia na ścianie. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

wymiary ramy: 300x400mm
wymiary dyplomu: 200x315mm

materiał:
-
srebrny lub złoty laminat grawerski, 1,6mm, napylona warstwa metalu ze szczotkowaniem
- srebrna rama z aluminium, przydymione szkło

kolor graweru: czarny

Termin realizacji zamówienia: 5 do 10 dni liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.  Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Dyplomy wykonujemy również w ekspresie, szczegóły przyśpieszonego terminu realizacji można ustalić kontaktując się z naszą infolinią.

Dla odbiorców hurtowych atrakcyjne rabaty!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.