BESTSELLER

Dyplom uznania exclusive black - wymiary: 400x300mm - DS019

230,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Dyplom uznania z serii Exclusive Black to propozycja dla każdego kto szuka eleganckiej i przykuwającej wzrok nagrody. Dyplom wykonany jest z czarnego kompozytu akrylowego o grubości 18mm z błyszczącymi krawędziami. Na dyplomie umieszczony jest srebrny i złoty laminat grawerski z dowolnym grawerem dedykacji, podpisami i logotypami. Wybierz dyplom z serii Exclusive Black i uświetnij nim firmową galę lub zakończenie owocnej współpracy. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 400x300mm
Materiały:
- czarny kompozyt akrylowy 18mm, wysoki połysk 
- złoty i srebrny laminat grawerski 1,6mm ze szczotkowaniem
Metoda znakowania: precyzyjny grawer laserem

Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
 
Treść do graweru można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.