NOWOŚĆ! BESTSELLER

Dyplom biznesowy - srebrny laminat grawerski - podkład czarny mat - DUV030

189,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor etui:

Opis

Wspaniale prezentujący się dyplom na czarnym matowym podkładzie. Wręczany jako podziękowanie za dotychczasową współpracę dla partnera biznesowego. Wykonany ze srebrnego laminatu, wycinanego laserem.  Na dyplomie wykonujemy dowolny kolorowy nadruk w technologii UV. Dyplom może zawierać dowolną treść, grafikę, logotypy, podpisy. Każdy dyplom możemy dowolnie przeprojektować tak, aby stworzyć nowy wzór najlepiej dostosowany do rodzaju uroczystości podczas której będzie wręczany.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji certyfikatu.

Dyplom:
- wymiary dyplomu: 304x228mm
- czarny matowy podkład - imitacja drewna, wykonany z wysokiej jakości trwałego, odpornego na odkształcenia materiału MDF
- srebrny laminat grawerski, metalizowany i szczotkowany
- cyfrowy druk UV - dowolna kolorystyka

Opcjonalnie etui:
- kolor etui dostępne wg wymienionych poniżej opcji
- wymiary zewnętrzne etui: 36,5cm x 28,8cm
- imitacja skóry, okucia metalowe na rogach
- w środku welur i tasiemka
 
Proszę dostarczyć treść do grawerowania po złożeniu zamówienia wysyłając na e-mail: sklep@grawernia.pl 

UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) etui na certyfikat, bordowe, niebieskie, zielone, czarne lub białe. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIENIA W EKSPRESIE
szczegóły terminu dostawy proszę ustalać telefonicznie.Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.