NOWOŚĆ!

Winietki ślubne - plaster brzozy - grawerowane laserem - WIN003

  • 10-20 szt. 6,15 zł
  • 21-50 szt. 5,79 zł
  • 51-200 szt. 5,49 zł

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

wybierz wzór:

Opis

Ekskluzywne winietki w formie plastrów brzozy to niezbędna dekoracja na weselnym stole. Z reguły umieszane są obok nakrycia lub na talerzach, wyznaczając tym samym miejsce dla każdego gościa przy stole. Na plastrach wykonujemy precyzyjny grawer laserem, dwa wzory do wyboru. Plastry brzozy będą niezastąpione na stołach utrzymanych w stylu rustykalnym i prowansalskim. Odkryj piękno naturalnego drewna.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: drewno brzozowe 5mm lekko przeszlifowane 
średnica: zależna od partii drewna od 60 do 80mm
rodzaj znakowania: precyzyjny jednostronny grawer laserem

Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk

Uwaga: Winietki wykonywane są z naturalnego drewna dlatego mogą występować różnice w średnicy i kolorystyce w zależności od partii. 


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.
Treść do graweru można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121