Trofeum szklane - PRISM - grawerowane laserem - TSZ052

199,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Minimalistyczne trofeum szklane wykonane ze szkła szlifowanego na którym każda dedykacja wygląda świetnie. Na trofeum wykonujemy bezpośredni grawer laserem. Każde trofeum może zawierać dowolną treść dedykacji, logotyp lub grafikę. Nowoczesne wzornictwo trofeum Prism sprawia, że będzie ono świetną nagrodą dla partnera biznesowego lub jako podziękowanie za współpracę. Całość zapakowana w eleganckie etui wyścielane materiałem. 

Przeznaczenie: jubileusz, spotkanie biznesowe, wyjątkowe podziękowanie, nagroda, zawody sportowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: szkło
Grubość tafli szkła: 14mm
Wysokość: 195mm
Wymiary podstawy: 185x60mm
Etui: eleganckie etui wyścielane materiałem

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczone od momentu zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121