Dyplom ze skóry wiązany rzemykiem - DSK007

169,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Bardzo oryginalny dyplom nawiązujący do dawnych czasów w których używano bardzo drogiego pergaminu. Krawędzie skóry posiadają lekkie przypalenie po cięciu laserem natomiast litery i grafika grawerowana laserem na skórze posiada lekkie odymienie od temperatury podczas wypalania skóry. Jest to bardzo ciekawy efekt przypalenia skóry laserem, który sugeruje osobie oglądającej wypalanie na gorąco, dlatego produkt wygląda bardzo stylowo i naturalnie.

Dyplomy ze skóry wspaniale komponują się w połączeniu z tematyczną imprezą związaną z:
- spotkaniem rodu np: Nowaków,
- imprezą firmową organizowaną na zamku lub dworze,
- podziękowanie za wspólpracę,
- rozdaniem dyplomów podczas rajdów górskich,
- z okazji ukończenia szkolenia,
- jako oryginalny prezent.

- format: 297x210mm (A4)
- gruba skóra grawerowana i wycinana laserem
- wiązanie na rzemyk

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Po złożeniu zamówienia prosimy dostarczyć treść do grawerowania na e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia od 7 do 14 dni liczony od przesłania akceptacji projektu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

UWAGA:
Produkt naturalny. Materiał selekcjonowany na etapie produkcji
ewentualne przebarwienia, oraz lekkie różnice odcieni skóry są naturalną cechą produktu i nie będą rozpatrywane pod kątem reklamacji.