Dyplom drewniany GEO - 400x300mm - grawerowany laserem - NAT019

189,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Dyplom Geo wykonany jest wyłącznie z naturalnych materiałów połączonych w nowoczesny sposób. Składa się z deski brzozowej z grawerowaną dedykacją oraz korkowej wstawki przypominającej monolit skalny. Razem tworzą elegancką nagrodę, która sprawdzi się nie tylko podczas gal biznesowych ale również konkursów i plebiscytów związanych z szeroko pojętą ekologią i geologią. 

Dyplom wykonujemy według projektu w galerii lub tworzymy nowy wzór. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.
 
wymiary dyplomu: 300x400mm
materiały: 
- deska brzozowa 15mm nielakierowana, grawerowana laserem 
- korek 3mm grawerowany laserem
grubość dyplomu: 18mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub podać w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii