NOWOŚĆ!

Drewniany stojak na kartę menu - Folklor 2 - MEN014

29,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Wspaniale prezentujący się stojaczek na ulotkę menu wykonany z drewna. Grawerowany i wycinany precyzyjnie laserem z ciemniej sklejki brzozowej. Personalizujemy oba fronty stojaczka dodając logotyp restauracji lub karczmy. Klimatyczne stojaczki sprawdzą się w każdym lokalu utrzymanym w stylu góralskim i ludowym. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 130x115x83mm
Format ulotki: DL (210x99mm)
Materiał:
- sklejka brzozowa 5mm 
- boki: ciemne (przypalenie od lasera)

Uwaga! Sklejka może różnić się odcieniem oraz układem słojów w zależności od partii produkcyjnej. Jest to produkt naturalny, który bardziej lub mniej absorbuje bejcę i lakier przez co może wydawać się jaśniejszy lub ciemniejszy.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.


Treść do graweru można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121