Usługa grawerowania kalendarzy personalizacja + logo firmy

  • 1-2 szt. 18,45 zł
  • 3-4 szt. 11,70 zł
  • 5-9 szt. 6,15 zł
  • 10-19 szt. 5,53 zł
  • 20-49 szt. 4,30 zł
  • 50-99 szt. 3,07 zł
  • 100-199 szt. 2,58 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawer frontu (imię i nazwisko):

grawer logotypu na froncie:

Opis

USŁUGA GRAWEROWANIA KALENDARZY DOSTARCZONYCH PRZEZ KLIENTA.

Bardzo precyzyjne grawerowanie laserem pozwala uzyskać piękny i efektowny grawer na skórze, materiałach skóropodobnych oraz innych. Dodatkowym atutem grawerowania kalendarzy jest trwałość naniesionych logotypów i napisów oraz wyczuwalność grawerów pod palcem jako lekkie wgłębienie lub specyficzna "szorstkość" (większych jednolitych powierzchni). Kolor graweru uzależniony jest od właściwości materiału poddanego grawerowaniu, co przedstawiają fotografie w galerii. Dlatego nie ma pewności, że na dostarczonym kalendarzu uzyskamy kolor, który sobie założymy - zwłaszcza jeżeli kalendarz wykonany jest ze sztucznych materiałów wtedy kolorystyka jest nieprzewidywalna (np na niebieskim kalendarzu można uzyskać kolor: jasnoniebieski, brązowy, zielony, żółty lub rudy). Najbardziej przewidywalną kolorystykę grawerów można uzyskać na kalendarzach wykonanych ze skóry ponieważ zazwyczaj skóra graweruje się na kolor brązowy lub czarny.

Grawerujemy: dowolną grafikę, logo firmy, imię i nazwisko, tekst reklamowy, strona www, itd.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do grawerowania kalendarzy.

Cena zawiera grawer do 10 cm2. Większe grawery wycena indywidualna.
Powyżej podanej powierzchni ceny ustalamy indywidualnie, cena kalkulowana jest na zasadzie im większa partia do grawerowania i mniejszy grawer tym cena całego nakładu jest bardziej atrakcyjna.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 5 dni liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Prosimy dostarczyć kalendarze oraz treść do grawerowania na adres naszej firmy.