NOWOŚĆ!

Tabliczka na drzwi otwarte/zamknięte - wymiary: 317x224mm - kolorowy druk UV - TAB059

113,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Akrylowa tabliczka na drzwi, witrynę sklepu z dwustronnym nadrukiem UV. Na tabliczce umieszczamy dowolną treść (otwarte/zamknięte, godziny otwarcia, logotypy). W tabliczce wycinamy dwa otworki do przewiązania sznureczka (nie jest dołączony). 

Druk UV jest odporny na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tabliczki.

Wymiary:
 317x224mm
Materiał:
 biały akryl 3mm
Kolorystyka nadruku: dowolna

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczone od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść na tabliczkę można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.