NOWOŚĆ!

Podziękowanie dla gości - liść tropikalny - PD009

  • 10-20 szt. 9,99 zł
  • 21-50 szt. 9,49 zł
  • 51-200 szt. 8,79 zł

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Klimatyczne podziękowanie za przybycie dla gości weselnych w formie liścia tropikalnego. Kształt wycinany laserem z wysokiej jakości naturalnej sklejki. Integralnym elementem każdego podziękowania jest personalizowana karteczka z imieniem gościa przywiązywana ozdobną dratwą. Na liściach drukujemy imiona Państwa Młodych i datę ślubu według wzoru przedstawionego w galerii. Drewniane podziękowania zachwycą Twoich gości i sprawią, że będą czuli się wyróżnieni. Odkryj piękno naturalnego drewna!

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.


materiał:
 naturalne drewno brzozowe 3mm, lekko przeszlifowane
wymiary liścia: 80x120mm
rodzaj znakowania: kolorowy, jednostronny druk UV według projektu przedstawionego w galerii
dodatki: ozdobna dratwa i karteczka o wymiarach 50x15mm

Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk


Termin realizacji zamówienia od 5 do 10 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do nadruku oraz na karteczki można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121