KOMPLET PASKÓW DO AKORDEONU czerwono-niebieskie - model Reeds - wersja Komfort - PDA004

289,80 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Komplet pasków do akordeonu w wersji komfort posiada dodatkowe wypełnienie, które sprawia, że zawieszenie instrumentu na ramionach staje się jeszcze przyjemniejsze - zwłaszcza dla muzyków grających przez wiele godzin. Każdy pasek możemy wykonać z dowolnym grawerem - to idealny prezent dla każdego fana akordeonu. Paski są starannie wykonane a modna niebieska i czerwona skóra sprawi że zawsze będziesz się świetnie prezentował na scenie. Na paskach możemy wygrawerować: nazwę zespołu, imię, nazwisko muzyka, własnoręczny podpis muzyka (sygnaturę) oraz dowolną dedykację od zespołu. Metalowe zapięcia pozwalają dobrze wyregulować paski do posiadanego instrumentu. Grawer wykonujemy na zewnętrznej stronie pasków.
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania grawerów.

wersja kolorystyczna: czerwono-niebieska
osprzęt: niklowany
wymiary skóry do umieszczenia grawerów: 25x3cm
długość całkowita: 85cm
 
Podana cena dotyczy kompletu pasków (2 szt.)
 
UWAGA: ewentualny skan podpisu muzyka prosimy przesłać po dokonaniu zakupu na adres e-mail: sklep@grawernia.pl lub dołączając jako załącznik podczas składania zamówienia.
 
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.
 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121