NOWOŚĆ!

Pióro wieczne z pieczątką HERI New Promesa Stamp&Touch czarno - srebrny - HER009

319,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Treść pieczątki, wiersz górny:

Treść pieczątki, wiersz środkowy:

Treść pieczątki, wiersz dolny:

treść graweru:

GRAWER:

Opis

Elegancki, metalowe pióro z pieczątką niemieckiej firmy HERI. Wykonane jest ze stali pokrytej czarną, matową powłoką. Po zdjęciu górnej części (z przypinką) otwieramy dostęp do ramienia do którego przyczepiona jest płytka z tekstem pieczątki oraz poduszka z tuszem. Dodatkowym atutem pióra jest miękka końcówka dotykowa do obsługi tabletu lub telefonu. Pióro jest ciekawym i eleganckim prezentem dla każdego. W komplecie z czarnym etui*. Grawer na piórze wykonany jest laserem fibrowym z najwyższą precyzją. Pisz, stempluj i używaj na ekranie dotykowym. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do znakowania pióra.

Oprawa: metalowa
Końcówka, uchwyt, wykończenie: chromowane
Wielkość pola tekstowego pieczątki: optymalnie 2 wiersze, maksymalnie 3 wiersze
Kolor obudowy: niebieski mat
Kolor poduszki z tuszem: czarny
Dodatki: czarne eleganckie etui

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

*wysyłamy w aktualnie dostępnym pudełku.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 0 801 090 121