NOWOŚĆ!

Brelok otwieracz - Openmet - stal gr. 3mm - BM024

  • 100- szt. 12,84 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawerowany dwustronnie:

Opis

Brelok otwieracz Openmet wykonany ze stali nierdzewnej 3mm. Gratowany i polerowany dzięki temu jest przyjemny w dotyku (nie posiada ostrych krawędzi). Znakomita czytelność i wyrazistość grawerów wykonanych precyzyjnie laserem fibrowym. Na brelokach grawerujemy dowolną treść, telefony, stronę www państwa firmy. 

Galeria przedstawia indywidualny projekt klienta a podana cena dotyczy wykonania breloków o maksymalnym rozmiarze 61x46mm w ilości 100 sztuk. Wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia breloków w innym wymiarze i ilości ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Przed przystąpieniem do produkcji przesyłamy projekty breloków, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu wykonujemy breloki i wysyłamy. Do każdego breloka dodajemy kółko metalowe gratis. 

Minimalne zamówienie: 100 szt.

Materiał: stal nierdzewna 3mm
Maksymalne wymiary: 61x46mm
Wykończenie:
gratowanie i polerowanie

Termin realizacji zamówienia ustalany indywidualnie liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Projekt breloków  można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121