Miarka stalowa grawerowana laserem - wym. 177x121x30mm - TAB053

149,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Przemysłowa miarka stalowa gięta pod kątem 90 stopni. Precyzyjnie grawerowana laserem fibrowym, który zapewnia wyraźną i czytelną treść. Na miarkach grawerujemy dowolną skalę, tekst oraz logotypy.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Zdjęcia w galerii przedstawiają przykładową realizację.

Minimalne zamówienie: 100 szt.

materiał: stal nierdzewna, szczotkowana
grubość: 1mm
wymiary: 177x121x30mm
kąt gięcia: 90 stopni

Istnieje możliwość wykonania miarek według dowolnego projektu - podlega indywidualnej wycenie.

Grawer laserem fibrowym jest w kolorze grafitowym pod pewnym kątem może wpadać w ciemny brąz jest to naturalne zjawisko występujące w tej technologii. Kolor uzależniony od kąta padania światła na tabliczkę.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121