NOWOŚĆ!

Statuetka tenis stołowy 2 - atrakcyjna figurka odlewana - wysokość: 10cm - FOL033

33,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

treść:

Opis

Statuetka odlewana tenis stołowy posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę z laminatu grawerskiego. Na tabliczce możemy umieścić krótki tekst dedykacji. Prezentowana statuetka z powodzeniem może być wspaniałą nagrodą dla zwycięzcy turnieju tenisa stołowego. Trofeum dobrze sprawdzi się również jako wyróżnienie dla uczestników szkolnych zawodów sportowych. Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy

Wymiary statuetki:
- wysokość: 10cm

Tabliczka:
- wymiary: 50x18mm
- złoty lub srebrny laminat grawerski o grubości 0,8mm
- kolor graweru: czarny

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121