NOWOŚĆ!

Dyplom jubileuszowy - poziomy - kolorowy druk UV i wypukły logotyp - DUV027

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor etui:

Opis

Bardzo elegancki dyplom uznania na podkładzie szklanym o grubości 12mm z krawędziami szlifowanymi. Dyplom został stworzony specjalnie na uroczystość jubileuszu 10-lecia wspólpracy. Wykonany ze srebrnego laminatu grawerskiego na którym drukujemy dowolną treść, logotypy i podpisy. Ekskluzywnego charakteru dodaje wypukły akrylowy emblemat "10 lat". Dyplom przystosowany jest do zawieszenia na ścianie. Wybierając opcjonalne etui otrzymujesz bardzo elegancki komplet, który z powodzeniem uświetni ważną dla Ciebie uroczystość.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika dyplomu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 304x228mm
Grubość tafli szklanej: 12mm, z tyłu otwór do zawieszenia na ścianie średnica: 6mm
Materiały: 
- srebrny laminat grawerski z kolorowym drukiem UV
- biały i niebieski akryl 3mm
Waga dyplomu: około 2 kg (bez etui)


Opcjonalnie etui:
- wymiary zewnętrzne etui: 36,5cm x 28,8cm
- imitacja skóry, okucia metalowe na rogach.
- w środku welur i tasiemka,


UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) etui na dyplom, czarne, bordowe, niebieskie, zielone lub białe. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.