Pieczątka samotuszująca Trodat Professional 5212 - wym odbicia: 116x70mm - TRD009

339,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor odbicia:

Opis

Automat samotuszujący Trodat Professional 5212. Posiada największą powierzchnie odbicia ze wszystkich dostępnych automatów Trodat - 116x70mm. Można umieścić na nim bardzi dużo linii tekstu bądź tabelę. Pieczątka posiada metalowy szkielet co gwarantuje precyzyjne i wyraźne odbicie za każdym razem.  Znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie stempluje się wiele razy w ciągu dnia - biura, szpitale, magazyny.

Cena automatu obejmuje płytkę z tekstem. Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania pieczątki. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Pieczątki wykonujemy z bardzo dużą precyzją na amerykańskich systemach laserowych spełniających najwyższe standardy jakości. Płytka z tekstem grawerowana jest laserem w specjalnej gumie przystosowanej do właściwego przenoszenia tuszu.

WYMIARY PŁYTKI TEKSTOWEJ (wielkość odbicia): 116x70mm
KOLOR ODBICIA: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem.

Termin realizacji zamówienia od 2 do 5 dni

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii