NOWOŚĆ!

Jubileuszowy dyplom szklany z wypukłym logotypem - DSZ052

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor etui:

nadruk UV na etui:

Opis

Bardzo elegancki dyplom wykonany ze szkła o grubości 12mm z krawędziami szlifowanymi. Główna płyta z dedykacją grawerowaną laserem, wykonana z niebieskiego laminatu grawerskiego. W górnej części umieszczamy wypukły logotyp z białego i pomarańczowego akrylu. Dyplom jest przystosowany do zawieszenia na ścianie. Wybierając opcjonalne etui otrzymujemy bardzo elegancki komplet, który z powodzeniem stanie się wyjątkowym prezentem. Istnieje możliwość nadrukowania dowolnej grafiki, logotypu na etui (podlega dodatkowej opłacie).

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 304x228mm
Grubość tafli szklanej: 12mm z tyłu otwór do zawieszenia na ścianie średnica: 6mm
Waga dyplomu: około 2 kg (bez etui)
Laminat grawerski: niebieski z białym grawerem, grubość laminatu 1,6mm
Wypukły logotyp: biały i pomarańczowy akryl 3mm
Opcjonalnie: kolorowy nadruk UV na dyplomie (do 10cm2)

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) etui na dyplom, czarne, niebieskie, bordowe, zielone lub białe. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.