Dyplom z drewna na każdą okazję (A5)

50,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Wspaniale prezentujący się dyplom drewniany, idealny na każdą okazję. Wykonany ze sklejki o grubości 5mm, wycinany i grawerowany precyzyjnie laserem. Na dyplomie grawerujemy dowolną treść, logotypu, grafikę. Istnieje możliwość opracowania indywidualnego kształtu dyplomu (podlega indywidualnej wycenie.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.
 
wymiar dyplomu: 148x210mm (A5)
materiał: jasna sklejka 5mm
wykończenie sklejki: lakier półmat
kolor graweru: ciemny
boki: ciemne (opalenie od lasera)

Dyplom posiada otworek do zawieszenia na ścianie.
 
Termin realizacji zamówienia: od 5 do 7 dni roboczych, liczony od momentu zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
 
Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121