BESTSELLER

Moneta z dedykacją - posrebrzana - Pamiątka Chrztu Świętego - MON004

39,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

GRAWER:

treść:

Opis

Posrebrzana moneta upamiętniająca dzień Chrztu Świętego. Wykonana z niezwykłą starannością z posrebrzanego metalu. Awers przedstawia moment Chrztu Świętego natomiast rewers symbole sakramentu: gromnicę i wodę. Na awersie możemy wykonać dowolny grawer dedykacji. Moneta zapakowana w eleganckie pudełko kartonowe z miejscem na odręczną dedykacje. Moneta jest dodatkowo zabezpieczona specjalnym kapslem menniczym. Spraw by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci nie tylko rodziców, ale i młodego chrześcijanina. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: metal posrebrzany srebrem próby 999
Średnica: 31mm
Waga: 19g

grawerujemy:
- dowolną dedykacje 

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią mailowo lub telefonicznie


Produkty z tej samej kategorii