Prezenter informacyjny A5 - wymiary 148x200x3mm - cyfrowy druk UV - STUV002

64,35 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Prezenter informacyjny wykonany ze szronionego akrylu z dowolnym nadrukiem UV. Wspaniale prezentuje się na stole w hotelowej recepcji lub w pokojach gości. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika stendu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji standów.

Materiał: akryl szroniony 3mm
Format nadruku: 148x210mm (A5)
Wysokość prezentera: ok 200mm (uzależniona od kąta nachylenia)

Zastosowanie: stojak na bar, stolik, informacja w recepcji, cennik, menu, godziny otwarcia, oferta promocyjna hotelu lub restauracji

Istnieje możliwość zamówienia dowolnie zmodyfikowanego stojaczka wg. indywidualnych ustaleń z klientem.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121