NOWOŚĆ!

Pamiątka dla Państwa Młodych - LOVE STORY - model DTA48 - wysokość 23,5cm

119,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Statuetka akrylowa Love Story to idealny pomysł na prezent ślubny. Wykonana z przezroczystego akrylu na którym drukujemy zdjęcie państwa młodych. Całość osadzona jest na drewnianym postumencie. Eleganckie podziękowanie może zawierać dowolne zdjęcie, grafikę drukowaną bezpośrednio na akrylu. Na postumencie umieszczamy tabliczkę z dedykacją. Ten wspaniały prezent będzie towarzyszył Państwu Młodym na nowej drodze życia.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika statuetki wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji statuetek.

Wymiary:
- wysokość 23,5cm
- szerokość 20,7cm

Materiały:
- bezbarwny akryl 5mm z kolorowym nadrukiem UV
- złoty laminat grawerski, metalizowany i szczotkowany
- kolor graweru: czarny
- postument drewniany, bejcowany i lakierowany.

FOTOGRAFIA: Zdjęcie prosimy dostarczyć dużej rozdzielczości, z dobrym wyostrzeniem oraz z czytelnymi twarzami. Tylko wtedy będziemy mogli wykonać statuetkę z nadrukiem fotografii o dobrej jakości. Prosimy przesłać treść do grawerowania oraz fotografię na adres e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od momentu akceptacji projektu pdf.