NOWOŚĆ!

Tabliczka z dowolną grafiką - czarny laminat grawerski - wym. 200x50mm

29,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Tabliczka z dowolnym grawerem wykonana z czarnego laminatu grawerskiego. Wycinana i grawerowana precyzyjnie laserem. Grawerujemy dowolny tekst, logotyp, wzór graficzny.
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczki

wymiary: 200x50mm
materiał: najwyższej jakości laminat grawerski
kolor laminatu: czarny z białym grawerem (opcjonalnie inny kolor według ustaleń telefonicznych lub mailowych)
grubość: 1,6mm

Wymiary tabliczki możemy dostosować według zapotrzebowania klienta - podlega indywidualnej wycenie.

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni - uzależniony od aktualnie prowadzonych prac, liczony od momentu akceptacji projektu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121