NOWOŚĆ!

Medal jubileuszowy - Duże Serce - kolorowy druk UV

39,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Druk UV:

Opis

Pamiątkowe serce z dedykacją jako oryginalny medal doczepiany do dowolnego prezentu. Zdjęcia z galerii przedstawiają serce, które doczepione zostało do prezentu, którym był nowy telewizor dla cioci z okazji 70-tych urodzin. Na sercu wykonanym ze sklejki brzozowej ciętej laserem, nadrukowana zostałą farbami UV zabawna grafika telewizora retro wraz z dedykacją oraz imiona fundatorów prezentu. Pamiątkę wykonujemy na dowolny jubileusz (30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100...). Kolorystyka oraz treść życzeń do indywidualnego ustalenia. Medal posiada otworek do przewieszenia dowolnej tasiemki lub sznurka.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji pamiątki.

Wymiary serca: 196x178mm
Materiał: sklejka brzozowa 3mm
Kolorystyka: dowolna, full color
Boki: brązowe
Mocowanie: otworek na dowolną tasiemkę lub sznurek (tasiemka/sznurek nie jest dostarczany w komplecie).
Nadruk UV: jednostronny lub dwustronny (opcja)

Termin realizacji od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu pdf.

Indywidualną dedykację do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121