Trofeum biznesowe - CROSS - model DTA42 - wys. 24cm

169,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Ekskluzywna statuetka Cross sprawdzi się idealnie jako podziękowanie za współpracę w biznesie. Z powodzeniem może być również wspaniałą nagrodą, wyróżnieniem wręczanym podczas imprez firmowych i uroczystych gal. Trofeum wykonano ze szronionego akrylu na którym umieszczany jest dowolny, logotyp, dedykacja. Uzupełnieniem statuetki jest półkrzyż z akrylu lustrzanego z grawerem laserowym wykonanym od spodniej strony lustra. Całość spoczywa na drewnianym postumencie tworząc bardzo elegancką formę podziękowania. Kolorystyka treści może być dowolnie modyfikowana. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Przeznaczenie: wyróżnienie, zawody sportowe, gale biznesowe

Materiał:
 
- szroniony akryl 3mm 
- lustrzany akryl 3mm
Wysokość: 240mm
Szerokość: 115mm
Technologia wykonania: druk UV
Wymiary podstawy: 150x40x48mm

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121