NOWOŚĆ!

Wieszak na cztery szczoteczki do zębów - biały akryl

19,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Jeżeli szczoteczki do zębów trzymasz jeszcze w kubeczku do płukania ust to właśnie teraz nasz wieszak może to zmienić. Wieszak na cztery szczoteczki jest bardzo estetycznym i praktycznym gadżetem wykonanym z białego akrylu o grubości 3mm, wycinany laserem i gięty na gorąco. Bardzo dobrze komponuje się z białym wyposażeniem łazienki. Montaż wieszaka wykonasz bez wiercenia otworów i przykręcania śrub. Wystarczy ściągnąć folię ochronną specjalnej taśmy klejącej i nakleić wieszak na oczyszczoną, suchą powierzchnie (płytek), aby cieszyć się wygodnym i praktycznym wieszakiem na Twoje szczoteczki.


Wieszaki wspaniale sprawdzają się jako gadżet/prezent od stomatologa dla pacjenta. Na wieszakach możemy umieścić gratis dowolny kolorowy logotyp przychodni stomatologicznej jeżeli zamówienie dotyczy serii od 10 sztuk. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Szerokość całkowita wieszaka: 20cm
Odległość pomiędzy szczelinami:
4cm
Szerokość uchwytów:
8mm
Ilość uchwytów na szczoteczki: 4
Materiał:
biały akryl
Grubość: 3mm
Metoda znakowania: druk UV


Termin realizacji: od 3 do 7 dni - uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121