NOWOŚĆ!

Karta menu COUNTRY 2 - MEN012

79,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

DODATKOWY ZADRUK:

Opis

Wspaniale prezentująca się karta menu COUNTRY 2 wykonana ze sklejki o grubości 3mm. Wycinana precyzyjnie laserem. Wykończona skóra w kolorze czerwonym i spięta metalowymi nitami. Może posiadać dowolną kolorystykę, dowolne motywy graficzne oraz logo Państwa restauracji, które drukujemy w technologii UV.

Druk UV gwarantuje trwałe, żywe kolory oraz dowolność w personalizacji Twoich kart. Wewnątrz znajdują się plastikowe koszulki umożliwiające szybką wymianę pojedynczych kartek A4

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 310x240mm
Format kartek: A4
Materiał:
- sklejka 4mm
- skóra
Boki: ciemne (przypalenie od lasera)
Znakowanie: cyfrowy druk UV
Kolorystyka: dowolna, full color

UWAGA: DOSTĘPNIE AKTUALNIE SKÓRA W KOLORZE CZARNYM

Do każdej karty dodajemy 10 koszulek do segregatora

Podana cena nie zawiera:
- zadruku stron wewnętrznych (zadruk stron wewnętrznych wykonujemy opcjonalnie należy zaznaczyć wybór odpowiedniej opcji:
pierwszej okładki od strony wewnętrznej lub pierwszej i drugiej okładki od strony wewnętrznej.
- składu części poligraficznej
- projektu indywidualnego kształtu
- projektu loga

Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia

UWAGA: minimalna ilość w zamówieniu: 10 sztuk

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121