NOWOŚĆ!

Szyld dla szkoły muzycznej - SZ108 - wym. 700x350mm

390,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Szyld dla szkoły, przedszkola, żłobka. Wykonany z czerwonego laminatu grawerskiego. Precyzyjnie wycinany i grawerowany laserem. Na szyldzie umieszczamy dowolny tekst. Opcjonalnie wycinamy otworki montażowe. Możemy dowolnie zmodyfikować wymiary i kolor szyldu (podlega indywidualnej wycenie). 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.

Wymiary szyldu: 700x350mm
Materiał: czerwony laminat grawerski
Grawer: biały
Grubość laminatu: 3mm

Zastosowanie: szkoły, przedszkola, żłobki urzędy, biblioteki itp.

Dostępne również inne grubości laminatów grawerskich oraz kolory grawerów.

Termin realizacji: od 3 do 7 dni liczony od zatwierdzenia projektu pdf.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Uwaga: Osoby przedstawione na planszach informacyjnych nie posiadają zachowanych proporcji względem szyldów, dlatego prosimy sugerować się jedynie wymiarami podanymi w opisie produktu.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121.

Produkty z tej samej kategorii