Tabliczki informacyjne dla firmy i biura z wypukłym logotypem - SZ098 - wym. 210x150mm

130,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

System tabliczek informacyjnych znajdzie zastosowanie w biurach, urzędach i szpitalach, wszędzie tam gdzie potrzebne jest widoczne oznakowanie pomieszczeń. Tabliczki wykonane ze srebrnego, lekko szczotkowanego laminatu grawerskiego. Na tabliczkach umieszczamy wypukły logotyp z niebieskiego akrylu 3mm a treść grawerujemy precyzyjnie laserem. Tabliczki posiadają usztywnienie akrylowe 3mm.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tabliczki.
 
Wymiary: 210x150mm
Materiały: 
- najwyższej jakości srebrny laminat grawerski, lekko szczotkowany, grubość 1,6mm
- wypukły logotyp z niebieskiego akrylu 3mm
- podklejenie akrylowe, grubość 3mm
- grubość tabliczki bez logotypu: 4,6mm
- całkowita grubość tabliczki: 6mm
Mocowanie: podklejenie taśmą piankową

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę w dowolnym miejscu (ściana, drzwi, szyba). Każdą tabliczkę dostarczamy podklejone pianką. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).
 
Zastosowanie: firmy, biura, urzędy, gabinety lekarskie, hotele, motele, restauracje, uzdrowiska, itp.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 4 do 7 dni czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121