Identyfikator dla pracownika - kolorowy druk UV - 70x25mm - ID060

  • 1-5 szt. 19,00 zł
  • 6-19 szt. 18,00 zł
  • 20-99 szt. 16,90 zł
  • 100-199 szt. 15,90 zł
  • 200-499 szt. 14,90 zł
  • 500-1000 szt. 11,50 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

zapinka:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Każda szanująca się firma wie jak ważnym etapem było wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja osób (hotele, restauracje, uzdrowiska, spa, obsługa klienta, itd.) Produkowane w naszej firmie wykonane są z materiałów grawerskich najwyższej jakości! Dzięki technologii druku UV identyfikatory możemy dowolnie personalizować dodając kolorowy logotyp Twojej firmy, dowolną grafikę lub tekst.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji identyfikatorów.

wymiary: 70x25mm
materiał: czarny laminat grawerski
grubość: 1,6 mm
rodzaj znakowania: druk UV
kolorystyka: dowolna, full color

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Identyfikatory z nadrukiem UV nie nadają się do użytkowania w warunkach podwyższonych temperatur i wilgotności (np. gastronomia). Nie mogą również mieć bezpośredniego kontaktu z perfumami, ponieważ zachodzi wtedy reakcja chemiczna na powierzchni druku. W takich przypadkach rekomendujemy wybór identyfikatorów z grawerem.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Identyfikatory wykonujemy z dwoma rodzajami zapinek:
Zapinka B - to zapinka standardowa z zapięciem na szpilkę i blokadą przed odpięciem.
Zapinka C - to nowoczesna zapinka magnetyczna, składa się z dwóch części: pierwsza to magnes, który montujemy pod ubranie, natomiast druga to płytka metalu przyklejona do identyfikatora. Obie te części przyciągają się mocno ściskając mały fragment odzieży. Zapinka nie niszczy ubrań!


Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również