Identyfikator Gwiazda Szeryfa - wym. 80x90mm - ID059

  • 1-5 szt. 35,00 zł
  • 6-20 szt. 33,00 zł
  • 21-100 szt. 30,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

zapinka:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Gwiazda Szeryfa to idealna propozycja dla pracowników restauracjii i barów utrzymanych w stylu country. Identyfikator wykonany z laminatu grawerskiego, wycinany i grawerowany precyzyjnie laserem. Identyfikatory z okienkiem dedykowane są dla firm w których występuje duża rotacja pracowników. Karteczka jest wsuwana przez szczelinę z boku identyfikatora, logo jest częścią stałą niezmienną natomiast nazwiska można drukować samodzielnie na karteczkach.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

wymiary: 80x90mm
wymiary okienka na karteczkę: 40x15mm
materiał: złoty laminat grawerski
grubość: 1,6 mm
grawer: czarny

Po złożeniu zamówienia treść do graweru proszę przesłać na adres e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Identyfikatory wykonujemy z dwoma rodzajami zapinek:
Zapinka B - to zapinka standardowa z zapięciem na szpilkę i blokadą przed odpięciem.
Zapinka C - to nowoczesna zapinka magnetyczna, składa się z dwóch części: pierwsza to magnes, który montujemy pod ubranie, natomiast druga to płytka metalu przyklejona do identyfikatora. Obie te części przyciągają się mocno ściskając mały fragment odzieży. Zapinka nie niszczy ubrań!


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121