Tabliczka metalowa z dowolnym grawerem - wym. 50x25mm

  • 1-2 szt. 35,00 zł
  • 3-10 szt. 29,00 zł
  • 11-50 szt. 27,00 zł
  • 51-100 szt. 24,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

materiał:

Opis

Ekskluzywna tabliczka metalowa wykonana z najwyższej jakości mosiądzu lub miedzi, precyzyjnie grawerowana laserem fibrowym. Na tabliczce możemy wykonać dowolny tekst, dedykacje. Tabliczka metalowa idealnie nada się na obrazek, prezent, podest figurki. Istnieje możliwość wykonania dowolnego wymiaru tabliczki (podlega indywidualnej wycenie).

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczki.

materiał:
- mosiądz (kolor złoty)
- mosiądz srebrzony (kolor srebrny)
- miedź (kolor miedziany)
wymiary: 50x25mm
grubość: 0,6mm

Tabliczki podklejamy taśmą montażową tesa, umożliwiającą szybki montaż.

W przypadku zamówienia większej ilości tabliczek cena ustalana jest indywidualnie. Więcej informacji infolinia: 888 900 001

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

 


Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również