Tabliczki znamionowe z aluminium anodowanego - druk UV - wymiary: 100x60mm

  • 10-100 szt. 10,33 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

podklejenie taśmą tesa:

otworki montażowe:

zaokrąglenie narożników:

Opis

Tabliczki znamionowe do maszyn i urządzeń wykonane ze srebrnego aluminium anodowanego. Tabliczki znakujemy technologią kolorowego druku UV. Druk UV zapewnia trwałe i żywe kolory oraz dowolność w personalizacji tabliczek. Drukujemy dowolną treść, znaki graficzne, logotypy oraz symbole. Tabliczki możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie. Opcjonalnie wykonujemy tabliczki z zaokrąglonymi rogami, otworami montażowymi.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Tabliczki znakowane są cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek znamionowych.

Wymiary: 100x60mm
Materiał: aluminium anodowane
Kolor materiału: srebrny
Grubość: 1mm
Metoda znakowania: druk UV
Kolorystyka: dowolna full color
Opcjonalnie:
- zaokrąglenie narożników tabliczki
- otworki montażowe
- podklejenia taśmą montażową Tesa

Czas realizacji zamówienia od 3 do 7 dni uzależniony od zamówionego nakładu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Uwaga: Podana cena dotyczy zamówienia od 10 sztuk.