Trofeum szklane Ksanti z laminatem i wypukłym logotypem

69,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz model:

Opis

Trofeum szklane Ksanti ze złotą płytką i wypukłym logotypem, stworzone z myślą o wyjątkowych okazjach. W połączeniu z precyzyjnym grawerem staje się dobrym sposobem na uświetnienie ważnej dla Ciebie uroczystości. Na trofeum umieszczamy logotyp wykonany drukiem UV na srebrnym laminacie grawerskim. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał:
szkło o grubości 0,4cm
Płytka: złoty laminat grawerski 1,6mm grawerowany laserem
Logotyp: srebrny laminat grawerski 3mm z nadrukiem UV
Przeznaczenie: jubileusz, spotkanie biznesowe, wyjątkowe podziękowanie, nagroda, zawody sportowe, konkursy szkolne

Trzy wysokości do wyboru:
- Ksanti I - wysokość 16,5cm
- Ksanti II - wysokość 18,5cm
- Ksanti III - wysokość 20cm

Galeria przedstawia przykładową realizacje trofeum Ksanti III (wysokość 20cm)

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121