Szyld z numerem domu - plexi bezbarwna - druk UV - SZ096 - wym. 400x300mm

177,50 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

dystans stalowy:

dystans (tworzywo):

Opis

Szyld z numerem domu wycinany precyzyjnie laserem. Dowolna treść drukowana cyfrowym drukiem UV. Szyld przystosowany jest  do przymocowania do ściany na czterech dystansach. Wykonany z akrylu przezroczystego o grubości 5mm. 
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.
 
GWARANCJA SATYSFAKCJI: Treść szyldu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Wymiary szyldu: 400x300mm
Materiał: akryl przezroczysty
Grubość: 5mm
Metoda znakowania: druk UV
Kolorystyka nadruku: dowolna, full color
Dystanse: opcjonalnie 4 sztuki - średnica główki dystansu wynosi 18mm (do wyboru stalowe lub plastikowe - proszę wybrać właściwą opcję).

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121

GALERIA PRZEDSTAWIA ZDJĘCIA z REALIZACJI ZLECENIA