NOWOŚĆ!

Podziękowanie dla Rodziców - Dyplom z ikoną Świętej Rodziny - PDR001

279,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

podstawka akrylowa dyplomu:

Opis

Tradycją podczas wesel stało się Podziękowanie Rodzicom, któremu towarzyszy ulubiona dedykacja muzyczna dla rodziców. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić ważność tej chwili przygotowaliśmy dla Państwa dyplom ze srebrną ikoną Świętej Rodziny. Dedykacja dla rodziców jest grawerowana na złotym i srebrnym laminacie grawerskim. Całość dopełnia serce z grafiką obrączek umieszczone na podwyższeniu akrylowym. Wspaniały prezent ze srebrną ikoną pozostanie na zawsze wyjątkowym świadectwem wdzięczności wobec rodziców. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Dyplom:
- wymiary dyplomu: 30,5cm x 23cm
- złoty i srebrny laminat grawerski, metalizowany i szczotkowany
- czarny akryl 3mm
- kolor graweru: czarny

Srebrna ikona 
- wymiary ikony: 93x183mm
- srebro próba 925

Opcjonalnie: Podstawka akrylowa. Umożliwia postawienie dyplomu na półce lub stole. 

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121