Szyld informacyjny - mosiądz szczotkowany i lakierowany grawer czerniony - wym. 400x200mm

900,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

otworki:

Opis

Ekskluzywny szyld informacyjny wykonany z najwyższej jakości mosiądzu szczotkowanego. Powierzchnia szyldu zabezpieczona jest bezbarwnym lakierem. Szyld grawerowany i wycinany w technologii CNC na precyzyjnej frezarko-grawerce. Na szyldzie możemy umieścić dowolny tekst i piktogram. Opcjonalnie wycinamy cztery otworki montażowe. Wykonany grawer zaczerniony jest drukiem UV.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji szyldu.

Wymiary: 400x200mm
Materiał: mosiądz o grubości 1,6 mm
Wykończenie powierzchni: szczotkowanie i lakierowanie
Zaczernienie grawerów: druk UV

Termin realizacji zamówienia wynosi od 10 do 16 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121