Tabliczka firmowa z aluminium anodowanego - grawer CNC - wym. 115x80mm gr. 1mm

92,25 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

otworki:

wypełnienie grawerów:

Opis

Tabliczka firmowa z logotypem wykonana z aluminium anodowanego w technologii CNC. Grawerowana i wycinane precyzyjnie frezem. Tabliczkę cechuje duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Tabliczkę możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie uzależnionej również od wielkości nakładu oraz koloru aluminium anodowanego. Opcjonalnie proponujemy wypełnienie grawerów czarnym drukiem UV. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

Wymiary: 115x80mm
Materiał: aluminium anodowane
Grubość: 1mm
Opcjonalnie:
- wypełnienie grawerów drukiem UV 

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Przy większych nakładach oferujemy atrakcyjne rabaty
- infolinia: 801 090 121