Trofeum szklane w etui - LIDA

339,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

tabliczka z dedykacją:

Opis

Trofeum szklane LIDA to elegancki pomysł na podziękowanie. Dzięki ściętym krawędziom trofeum efektownie załamuje światło. W połączeniu z precyzją grawerowania szkła laserem staje się bardzo atrakcyjnym sposobem na uświetnienie ważnej dla Ciebie uroczystości. Na trofeum grawerujemy dowolną treść dedykacji. W komplecie eleganckie etui wyścielane materiałem. Opcjonalnie na czarnym postumencie możemy wykonać tabliczkę z dedykacją ze złotego lub srebrnego laminatu grawerskiego (opcja dodatkowo płatna + 20 zł).
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do znakowania trofeum.

Materiał:
 szkło
Przeznaczenie: jubileusz, rocznica, wyjątkowe podziękowanie, 
Wysokość: 300mm
Opakowanie: eleganckie etui
Opcjonalnie: złota lub srebrna tabliczka z dedykacją

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121