NOWOŚĆ!

Dyplom Tarcza TX225

154,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Dyplom w formie tarczy wręczany jako podziękowanie za zasługi podczas pracy w policji. Wykonany jest przy użyciu wysokiej jakości druku UV na srebrnym laminacie grawerskim, który imituje metal. Po dokonaniu zakupu prosimy przesłać dowolną treść dedykacji, która specjalnie dla Państwa zostanie zaprojektowana na tarczy. Wybierając opcjonalne etui otrzymujemy bardzo elegancki komplet, który z powodzeniem stanie się idealnym sposobem na złożenie wyjątkowych podziękowań.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika oraz dedykacja na tarczy wykonane zostały cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości. Istnieje możliwość wykonania dedykacji na laminacie grawerskim w technologii grawerowania laserem, wówczas kolor graweru będzie czarny.
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tarczy.

Tarcza:
- wymiary tarczy: 225x181mm - podkład z tworzywa sztucznego, imitacja drewna
- laminat grawerski srebrny szczotkowany, metalizowany gr. 1,6mm z nadrukiem UV full kolor
- materiał grawerski odporny na promieniowanie UV

Opcjonalnie etui:
- kolor: bordowy
- wymiary zewnętrzne etui: 235x285mm
- imitacja skóry, okucia metalowe na rogach
- w środku welur i tasiemka

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) bordowe etui na tarczę. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121