Dyplom w złotej ramie z czerwonym passe partout - poziomy lub pionowy - DWR2

179,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 5 do 10 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Wzniosły i elegancki, wspaniale prezentujący się dyplom oprawiony w złotą ramę, pięknie wyeksponowany przez czerwony passe-partout z materiału wprawia w zachwyt i staje się przez to idealnym prezentem wręczanym podczas wyjątkowych uroczystości. Jego rangę podkreśla precyzyjnie wykonany laserem grawer w płycie metalizowanej i szczotkowanej stylizowanej na kliszę filmową. Każdy dyplom możemy dowolnie zmodyfikować tak, aby stworzyć projekt najlepiej dostosowany do Państwa oczekiwań. Dyplom może zawierać dowolną treść, pieczęć, herb, logo oraz grafikę. Dyplom przystosowany jest do zawieszenia na ścianie w pionie lub poziomie.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

wymiary ramy: 37,5x48cm
wymiary dyplomu: 29x20cm

materiał:
- złota rama, szklana szyba,
-
złoty laminat grawerski z napyloną warstwą metalu ze szczotkowaniem, odporny na promieniowanie UV (trwały grawer)
- passe-partout z czerwonego materiału

kolor graweru: czarny

Termin realizacji zamówienia: 5 do 10 dni roboczych liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.  Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Dyplomy wykonujemy również w ekspresie, szczegóły przyśpieszonego terminu realizacji można ustalić kontaktując się z naszą infolinią.

Treść dyplomu można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia

Dla odbiorców hurtowych atrakcyjne rabaty!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.