KOMPLET PASKÓW DO AKORDEONU czarne - model Cassetto - wersja Komfort - PDA002

289,80 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Komplet pasków do akordeonu w wersji komfort posiada dodatkowe wypełnienie, które sprawia, że zawieszenie instrumentu na ramionach staje się jeszcze przyjemniejsze - zwłaszcza dla muzyków grających przez wiele godzin. Każdy pasek możemy wykonać z dowolnym grawerem - to idealny prezent dla każdego fana akordeonu. Paski są starannie wykonane a modna czarna skóra sprawi, że zawsze będziesz się świetnie prezentował na scenie. Na paskach możemy wygrawerować: nazwę zespołu, imię, nazwisko muzyka, własnoręczny podpis muzyka (sygnaturę) oraz dowolną dedykację od zespołu. Metalowe zapięcia pozwalają dobrze wyregulować paski do posiadanego instrumentu.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania grawerów.

wersja kolorystyczna: czarna
osprzęt: niklowany
wymiary skóry do umieszczenia grawerów: 27x2cm
długość całkowita: 83cm

Podana cena dotyczy kompletu pasków (2 szt.)

UWAGA: ewentualny skan podpisu muzyka prosimy przesłać po dokonaniu zakupu na adres e-mail: sklep@grawernia.pl lub dołączając jako załącznik podczas składania zamówienia.

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121