NOWOŚĆ!

Ekspozytor akrylowy - format A4 - logo nadruk UV - model K005

35,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Kolor plexi:

Opis

Ekspozytor z kolorowym logo to efektowny sposób na prezentacje materiałów reklamowych Twojej firmy. Wykonany z białej lub bezbarwnej plexi o grubości 3mm. Logo wykonane jest cyfrowym drukiem UV, który gwarantuje trwałe i żywe kolory. Stojak mieści kartki w formacie A4. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Logo na ekspozytorze wykonane jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika jest trwała i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.
 
Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji stojaków.

materiał: bezbarwny lub biały akryl 3mm
wymiary kartek: A4 (210x297mm)
wymiary: wysokość: 33cm, szerokość: 21,3cm
kolor druku: dowolny, full color
zastosowanie: pojemnik na ulotki, korespondencję, koperty lub dodatek do ekspozycji produktów, reklama marki itp.

Logo do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub dodać jako załącznik w ostatnim etapie składania zamówienia. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.