NOWOŚĆ!

Statuetka Wiktoria - atrakcyjna figurka odlewana - wysokość 19cm - FOL032

49,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

treść:

Opis

Statuetka odlewana Wiktoria posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę grawerowaną precyzyjnie laserem. Na tabliczce możemy umieścić krótki tekst dedykacji. Prezentowana statuetka z powodzeniem mogą być wspaniałym wyróżnieniem i nagrodą za najlepsze osiągnięcia w nauce lub sporcie. Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy

Wymiary statuetki
- wysokość 19cm

Tabliczka:
- wymiary tabliczki: 65x23mm
- srebrny lub złoty laminat grawerski o grubości 0,8mm
- kolor graweru: czarny

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121