NOWOŚĆ!

Dyplom Uznania - SL050 - poziomy

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor etui:

Opis

Bardzo elegancki dyplom szklany wykonany ze szkła o grubości 12mm z krawędziami szlifowanymi. Dyplom posiada dwa wypukłe loga i nagłówek z kolorowych elementów wyciętych z akrylu o grubości 3mm. Główna płyta z dedykacją grawerowaną laserem wykonana jest z dwóch części: srebrnej i złotej, wykonanych z laminatu grawerskiego metalizowanego (napylona cienka warstwa metalu). Dyplom przystosowany jest do zawieszenia na ścianie. Wybierając opcjonalne etui otrzymujemy bardzo elegancki komplet, który z powodzeniem stanie się wyjątkowym prezentem.
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Dyplom:
- format dyplomu: 304x228mm
- srebrny i złoty laminat grawerski, szczotkowany, metalizowany 1,6mm
- kolor graweru: czarny
- materiał grawerski odporny na promieniowanie UV (trwały grawer)
- czarny, czerwony, pomarańczowy i niebieski akryl o grubości 3mm
- otworek do zawieszenia na ścianie: 6mm

Opcjonalnie etui:
- kolor etui: dostępny w pięciu kolorach do wyboru
- wymiary zewnętrzne etui: 36,5cm x 28,8cm
- imitacja skóry, okucia metalowe na rogach
- w środku welur i tasiemka

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIENIA W EKSPRESIE
szczegóły terminu dostawy proszę ustalać telefonicznie.

UWAGA POLECAMY: (opcjonalnie) etui na dyplom, niebieskie, zielone, czerwone, czarne lub białe. Należy zaznaczyć opcję wyboru etui znajdującą się w atrybutach poniżej opisu produktu.