Tabliczki informacyjne dla firmy i biura - SZ091 - wym. 250x100mm

82,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

System tabliczek informacyjnych znajdzie zastosowanie w biurach, urzędach i szpitalach. Tabliczki są wykonane ze srebrnego, lekko szczotkowanego laminatu grawerskiego z podklejeniem akrylowym. Na tabliczkach grawerujemy laserem dowolny tekst, logotyp firmy, numeracje. Tabliczki montujemy do ściany za pomocą dołączonych dystansów.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tabliczki.
 
Wymiary: 250x100mm
Materiały: 
- najwyższej jakości srebrny laminat grawerski, lekko szczotkowany, grubość 1,6mm
- podklejenie akrylowe, grubość 3mm
- całkowita grubość tabliczki 4,6mm
- 2 dystanse z tworzywa, średnica 12mm (w komplecie śruba i kołek do ściany)

Zastosowanie: firmy, biura, urzędy, gabinety lekarskie, hotele, motele, restauracje, uzdrowiska, itp.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121