Foto Kasetka Pendrive 8, 16 lub 64 GB USB 3.0 - kolorowy druk UV

85,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

POJEMNOŚĆ PAMIĘCI PENDRIVE:

Opis

Foto kasetka z pamięcią pendrive, wykonana z drewna, zamykana na dwa magnesy. Produkt skierowany do studiów filmowych oraz każdego kto chce wyróżnić się ciekawym i nowoczesnym wzornictwem związanym z dystrybucją własnych materiałów foto i video. Bardzo oryginalny produkt, który jest nietuzinkowym nośnikiem cyfrowych danych. Na pudełku oraz wewnątrz drukujemy dowolną fotografię farbami UV oraz logo firmy, imiona, datę, hasło reklamowe, dowolny tekst, itp. Po złożeniu zamówienia prosimy przesłać fotografię na e-mail: sklep@grawernia.pl. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Pudełko drewniane: drewno lipowe, sklejka, bejca
Wymiary pudełka: 11x11x3cm
Format fotografii: 10,5x10,5cm
Rodzaj druku: cyfrowy druk UV
Kolorystyka druku: dowolna

Pamięć pendrive

Pojemność:
8, 16, 64 GB
Standard USB: 3.0
Szybkość zapisu: do 20 MB/s
Szybkość odczytu: do 60 MB/s

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121